PARTNERI îART PHOTO GALLERY

Chcete mať  doma obraz svojho blízkeho, svojho idolu, Vášho obľúbeného miesta, alebo veci? Chcete niekomu venovať originálny darček. Vašu fotografiu vieme úpraviť, dotvoriť, alebo úplne pretvoriť. Dodáme jej nádych umeleckého diela. Úprava fotografii je možná v rôznych štýloch. Je možné zhotoviť obraz ako mozaiku z viacerých fotografií, ktoré pre Vás niečo znamenajú. Obráťte sa na nás a spolu vytvoríme "obraz na mieru do Vášho interiéru".

Okrem tejto ponuky máme pre Vás pripravenú galériu našich vlastných fotografii, grafík, ktoré môžu vhodne doplniť interiér Vašich bytov, rodinných domov, hotelov, penziónov, administratívnych priestorov... Ak sa Vám naša práca páči, ale chceli by ste mať na stene niečo osobné, alebo niečo, niekoho konkrétneho, budeme radi ak sa s nami skontaktujete  a my sa budeme snažiť naplniť Vaše predstavy či už fotografovaním na zákazku, alebo ako sme už spomenuli úpravou Vašej vlastnej fotografie.

Vybrané fotografie a grafiky z ponuky ART PHOTO GALLERY budú tlačené v edíciach. Každá limitovaná fotografia či grafika v ponuke bude označená znakom limited edition.  Kupujúci dostane certifikát a každý obraz bude signovaný autorom. Počet kusov z každého formátu bude uvedený pri ponuke každého obrazu.

Usporiadať podľa 
Výrobca Obraz Čas

1 €Obraz Jesus

1 €Obraz Pauza

1 €

Obraz Zebra

1 €