top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraWELEphotobank

Good Charlotte prvýkrát na Slovensku, privezú najväčšie hity!

BRATISLAVA –  Jedna z najslávnejších punk-rockových kapiel novej vlny – Good Charlotte – zahrá 13. augusta 2019 prvýkrát na Slovensku!


Celebritné dvojičky Benji a Joel Madden predstavia s kapelou v pôvodnej zostave program zložený výlučne z najväčších hitov skupiny z celej kariéry.

Fanúšikovia sa môžu tešiť na hity ako The River, Lifestyl of Rich and Famous, The Anthem, I don’t Wanna be in love, Keep your hands of my girl a mnohé ďalšie.

Vstupenky na koncert, ktorý sa bude konať v bratislavskej refinery gallery, sa začnú predávať v piatok 24. mája od 34,- eur exkluzívne cez Lístocheck.sk >> https://listocheck.sk/detail/good-charlotte Organizátori upozorňujú návštevníkov, že len vstupenky zakúpené cez listocheck.sk a s uvedeným skutočným menom držiteľa sú platné. Kapela Good Charlotte vznikla v roku 1996 v americkom mestečku Waldorf. Zakladateľmi sú bratia – dvojičky Benji a Joel Maddenoví – ktorí ako frontmani pôsobia v skupine dodnes. Good Charlotte sa po niekoľkoročnej prestávke vrátili na hudobnú scénu veľkým comebackom v roku 2016 v pôvodnej zostave a odvtedy valcujú nielen všetky svetové festivaly, ale hrávajú koncerty v najväčších kluboch po celom svete. Na konte majú 7 radových albumov aj výberovku najväčších hitov. A práve najväčšie hity a prierez celou doterajšou kariérou zahrajú aj počas svojej slovenskej premiéry.
Vstupenky: https://listocheck.sk/detail/good-charlotte

Facebook event: https://www.facebook.com/events/1680774232068420/

GOOD CHARLOTTE – EU Summer ‘19

Dátum: 13. 8. 2019, 19:00 hod.

Miesto konania: refinery gallery, Bratislava

Vstupenky: https://listocheck.sk/detail/good-charlotte

9 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page