top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraWELEphotobank

TOPFEST vypukne 30. júna až 1. júla na Zelenej vode


TOPFEST vypukne 30. júna až 1. júla na Zelenej vode, k 20-temu výročiu mu zablahoželá headliner Bullet For My Valentine!


Festival TOPFEST oslavuje 20 rokov! Pri tejto príležitosti sa vracia na svoju domovskú pôdu – na Zelenú Vodu v Novom Meste nad Váhom. Pre fanúšikov pripravil 30. júna až 1. júla nadupaný lineup. Festival bude mať tri pódiá, na ktorých odpáli melodický metalcore headliner zo Spojeného Kráľovstva Bullet For My Valentine, kanadské rockové trio Danko Jones či KISS Forever Band z Maďarska!


Jeden z našich najlepších festivalov sa bude opäť konať na svojej domovskej scéne – v areáli na Zelenej vode v Novom Meste nad Váhom. Presne na tomto mieste pred dvoma desiatkami rokov začínal.

„20-te výročie TOPFESTu oslávime dvoma zahraničným menami. Kapelou Danko Jones a headlinerom zo Spojeného Kráľovstva Bullet For My Valentine. Nezabudnite, že pravý TOPFEST je na Zelenej Vode. Aj napriek veľkým problémom, ktorým momentálne čelíme, veríme, že všetko dobre dopadne a budeme sa spolu baviť tak, ako po minulé roky,“ vyhlásil organizátor TOPFESTu Dušan Drobný.

Skupina Bullet For My Valentine pochádza z južného Walesu a vznikla v roku 1998. Pôvodne hrala coververzie skladieb skupín Metallica a Nirvana. Štvorčlenná kapela sa postupne dopracovala k vlastnému hudobnému štýlu. Waleskí metalisti sa stali jednou z najväčších metalových kapiel, predali vyše 3 milióny albumov po celom svete a definovali britský metalcore s ich dnes už klasickým debutom The Poison.

„Je signifikantné, kde sa aktuálne v tvorbe nachádzame. Naša hudba je svieža, agresívna, viac reálnejšia a vášnivejšia než kedykoľvek predtým,“ konštatuje spevák a hlavný gitarista kapely Matt Tuck.

Okrem headlinera Bullet For My Valentine sa fanúšikovia môžu tešiť na kanadské rockové hudobné trio založené v Toronte v roku 1996, ktoré je pomenované po spevákovi a gitaristovi Dankovi Jonesovi. Na TOPFESTe zahrajú aj kapely HEX, Heľenine oči,  Slobodná Európa, StresPez, Smola a Hrušky, Signum Regis, Stercore či AYA. Z Česka sa predstavia populárni Mirai, rocková Doga či Alkehol. Z Maďarska pricestujú a skvelú show odpália KISS Forever Band. Nebude chýbať ani DJ, ktorý bude návštevníkov zabávať do skorého rána.

Zelená voda ponúka fantastickú atmosféru a letné zážitky. Voda na kúpanie bude pre verejnosť sprístupnená od 8:00 do 20:00 hodiny. Pre návštevníkov si TOPFEST pripravil rôzne atrakcie, kolotoče a pestrú gastrozónu, kde nájdu pochutiny nadšenci street foodu, vegeterianskych jedál, slovenskej aj zahraničnej kuchyne. Nebude chýbať ani šíroký výber alkoholických aj nealkoholických  nápojov. Čajovňa Slnovrat z Piešťan si pre návštevníkov pripravila perfektné čaje a vodné fajky.

„Snažíme sa areál vyšperkovať do najmenších detailov, aby sa ľudia na festivale cítili naozaj dobre a mali čo robiť. Ide nám spoločne o úžasné zážitky a spomienky z festivalu. Máme pre vás pripravené rôzne chill out zóny, atrakcie, foto kútik, súťaže o pekné ceny a dve prekvapenia,“ prezradil Patrik Ďuriš z produkcie festivalu TOPFEST.

Príďte zažiť dokonalú festivalovú atmosféru na TOPFEST  30.6. až 1.6. 2023 na Zelenej vode v Novom Meste nad Váhom,  okrem koncertov na vás čakajú aj skvelé atrakcie. Vstupenky sú dostupné v sieti Ticketportal https://www.ticketportal.sk/event/T20-FEST?idp=192612#modalVyberPocetMiest20

Deti do 10 rokov majú vstup na festival zdarma len po predložení príslušného dokladu. ZŤP, Imobilný majú zľavu 50% a predaj vstupenky je iba na mieste. Vstupenka platí na oba festivalové dni, a to po predložení príslušného preukazu. Na sprievodcu sa zľava nevzťahuje. Všetky informácie nájdete na www.topfest.sk

Zdroj: NK Factory

6 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentários


bottom of page