top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraWELEphotobank

TOPFEST vypukne už tento víkend na novom mieste v Častkovciach


30.6. 2021

Festivalové leto odštartuje už tento víkend TOPFEST! Jeden z našich najlepších festivalov sa premiestnil na nové miesto do Jazdiarne Banát v obci Častkovce. Brány festivalu sa otvárajú v piatok 2. júla o 10:00 hodine a na fanúšikov čakajú okrem dobrej hudby aj foodfest, kolotoče a atrakcie vo fun zóne a stanové mestečko. Nenechajte si ujsť jeden z našich najväčších festivalov, na TOPFESTe 2. až 3. júna zahrajú Kabát, HEX, INEKAFE, Horkýže Slíže, Billy Barman, Konflikt, Smola a Hrušky a Queenie.

Festival TOPFEST sa premiestnil na nové miesto, atmosféra a zážitky však zostanú tie isté! Na festivale 2. až 3. júna už tradične nemôže chýbať česká rocková legenda Kabát. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vystúpenia skupín INEKAFE, Horkýže Slíže, Billy Barman, Konflikt, Smola a Hrušky, Zóna A a obľúbenú kapelu HEX.

„Keďže ide o festivalové vystúpenie, zahráme tie najväčšie hity, pesničky, ktoré ľudia poznajú najviac. Máme už za sebou zopár koncertov a musím povedať, že ľudia sa neskutočne tešia. Od fanúšikov máme ohlasy, že im živé vystúpenia veľmi chýbali,“ prezradil frontman skupiny HEX Tomáš „Yxo“ Dohňanský.

Na festivale očarí hudobných nadšencov formácia Queenie, ktorá svojou tvorbou vzdáva hold legendárnej britskej kapele Queen. Ako jediná česká kapela hrali Queenie pred britskou kráľovnou a dostalo sa im veľkého uznania. Vstup na festival bude možný v piatok od 10.00. Pri vstupe do areálu bude jedna pokladňa. V areáli sa bude nachádzať veľkokapacitný stan, VIP zóna a stanové mestečko. V stanovom mestečku bude možnosť umiestniť karavan s vopred zakúpenou vstupenkou. Oproti areálu je k dispozícii parkovisko.

„Prosíme všetkých návštevníkov festivalu, aby pri pokladni nadiktovali svoje meno a telefónne číslo. A aby sa správali zodpovedne, stále patria protipandemické opatrenia. Preto treba dodržiavať R-O-R. Prosíme návštevníkov, aby si pri vchode na festival nechali skontrolovať batožinu SBS službou. Do areálu sa nemôžu nosiť žiadne ostré predmety ani sklenené fľaše či alkohol,“ rekapituluje zástupca organizátora Martin Noga.

Fanúšikovia zábavy a dobrého jedla sa môžu tešiť na fun zónu a foodfest, kde ponúkajú skvelé jedlo či nápoje. Vo fun zóne nebudú chýbať kolotoče, zábavné hry, jazda na divokom býkovi a vodné športy. Animačný program zabaví deti aj dospelých. Doprava na festival bude zabezpečená z Nového Mesta nad Váhom zo železničnej stanice.

„Upozorňujeme návštevníkov, že ide o súkromného dopravcu, ktorý si bude účtovať dve eurá za jazdu na osobu. Prosíme vás ale o strpenie, pretože dopravu zabezpečujú dva minivany a jeden z nich zoberie 8 ľudí naraz. Jazdiť začne od 9:00 ráno do 2:00 v noci a dopravia vás priamo k areálu a z areálu,“ konštatuje Martin Noga.

Príďte zažiť dokonalú festivalovú atmosféru na TOPFEST 2. – 3. júla 2021 v areáli Jazdiareň Banát v Častkovciach. Vstupenky sú dostupné v sieti Predpredaj.sk na https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/topfest-2021/ aTicketportal.sk na https://www.ticketportal.sk/event/TOPFEST-2021-GASTROFEST Deti do 10 rokov majú vstup na festival zdarma len po predložení príslušného dokladu. ZŤP, Imobilný majú zľavu 50% a predaj vstupenky je iba na mieste. Vstupenka platí na oba festivalové dni, a to po predložení príslušného preukazu. Na sprievodcu sa zľava nevzťahuje. Všetky informácie nájdete na www.topfest.sk

9 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios


bottom of page